piątek, 12 września 2014

Błogiego urlopu czas

Tyle się dzieje , że nie jestem w stanie wszystkiego opisać ! Nasz urlop , choć nie w tropikalnej scenerii, oboje z K. uważamy za baaaardzo udany !! Gdańsk jednak ma swój czar i nie sposób go nie odczuć zwłaszcza wieczorem, kiedy tak jak wczoraj na przykład  spędziliśmy czas z przyjaciółmi przy piwku na ulicy Długiej w miłej knajpce . Uwielbiam miasto wieczorem a Trójmiasto tętni życiem na każdym kroku i pełno w nim jeszcze turystów .

Korzystamy pełną parą ... Planujemy każdy dzień starając się zrobić jak najwięcej . Brzuchy nam rosną od rarytasów i nawet ja pozwalam sobie na naprawdę wiele ale już niedługo nasza laba się skończy i wracając do rzeczywistości healthy plan znów pójdzie w ruch :) Ale na razie-czas na zabawę!
Miło jest po długim czasie zobaczyć się z przyjaciółmi a mamy wiele do nadrobienia i nagadać się nie możemy . 

Na razie tyle bo już późno, czas ucieka a jutro od rana jedziemy do Pucka , jeszcze potem do moich rodziców a na miłe zakończenie dnia szykuje się kolejna impreza z naszymi wariatami :) Będzie mi ich brakować w Ie ale zostaną nam na szczęście super wspomnienia i fotki :) 
2 komentarze:

  1. Those Pictures ARE Beautiful. It’s amazing with the everyday ho hum, that if we open our eyes and explore, we’ll see such beauty.
    Thanks so much for sharing
    Visit here for my blog Computer Addict

    OdpowiedzUsuń
  2. Sukienka z trzeciego zdjecia czadowa, a Ty wygladasz zjawiskowo Lola :) Wracajcie juz, tesknieeee xxx

    OdpowiedzUsuń